Aktualności

Stoisko Lokalnej Grupy Działania Nasze Bieszczady

podczas XVEdycji Targów Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Wystawy Owiec i Kóz AGROBIESZCZADY 2010.

Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady działa od 2008 roku. Wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób zamieszkujących teren LGD, czyli gminy Lesko, Cisna, Baligród, Zagórz i Komańcza. Informuje o możliwościach uzyskania dofinansowania oraz udziela wsparcia przy wypełnianiu wniosków pomocowych.
Dotychczas zorganizowała 5 naborów na działania mające na celu umożliwienie mieszkańcom realizację projektów w ramach lokalnej strategii rozwoju – na łączną kwotę 1.694.963,45 zł.
Stowarzyszenie promuje należące do LGD gminy i swoim działaniem aktywizuje lokalną społeczność, stymuluje powstawanie nowych miejsc pracy oraz przyczynia się do rozwoju obszarów wiejskich.
W przyszłym, 2011 roku Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady przeprowadzi cztery nabory na kwotę 1 077 847 zł, zarówno dla instytucji samorządowych, jak i indywidualnych beneficjentów oraz stowarzyszeń.
Na AGROBIESZCZADACH 2010 prezentowaliśmy LGD poprzez materiały promocyjne i gadżety a także rozpropagowanie informacji o przewidywanych na 2010 rok naborach na specjalnie w tym celu przygotowanych ulotkach.
LGD Nasze Bieszczady na swoim stoisku promowało także twórców lokalnych i ich rękodzieło artystyczne.

Dodaj komentarz

Spam Protection by WP-SpamFree